1st Byron SCHOOL Fest - Σχεδιάζουμε τη συναυλία σου
![](https://0728534ee8.clvaw-cdnwnd.com/76b3a1b23beed7ab2f3981776f094822/200001074-8484a8484b/fin-enosi-goneon.jpeg?ph=0728534ee8)
Η Ένωση Γονέων Βύρωνα σε συνεργασία με το Τμήμα Πολιτισμού του Δήμου μας, σχεδιάζει την διοργάνωση μαθητικής συναυλίας μετά το πέρας της σχολικής χρονιάς. Στοχεύει στη συμμετοχή μουσικών σχημάτων ή μεμονωμένων μουσικών που φοιτούν στα Γυμνάσια & Λύκεια του Δήμου μας. Ο χώρος της συναυλίας σύντομα θα οριστικοποιηθεί όπως και η τελική ημερομηνία της διοργάνωσης, η οποία υπολογίζεται 13-16 Ιουνίου.
Για τον σκοπό αυτό σας παρακαλούμε όπως κοινοποιήσετε την παρούσα πρόσκληση σε κάθε μαθητή της Β' βάθμιας. Η καταληκτική ημερομηνία δήλωσης συμμετοχής είναι η 22/3/2024, ώστε να υπάρξει ο σχετικός χρόνος για την διοργάνωση της εκδήλωσης. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να επικοινωνήσουν για περισσότερες πληροφορίες με τον Γενικό Γραμματέα της Ένωσης, κ. Στέφανο Γκίνο στο κινητό τηλέφωνο 6977414825 ή να αποστείλουν ηλεκτρονική επιστολή στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Ένωσης Γονέων Βύρωνα ή απευθείας στο Sginos@gmail.com.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων και υπολογίζουμε στην
υποστήριξη σας, καθώς η επιτυχία ενός τέτοιου εγχειρήματος εξαρτάται από την
συνεργασία και την καλή διάθεση όλων μας.